3 מסעדות ארוחת בוקר בצפת ורכס הרי מירון

ארוחת בוקר טובה היא הבסיס ליום מוצלח. אם אתם מחפשים את הדרך לשדרג חופשה בצפת ולהפוך אותה למפנקת במיוחד – יש כמה מסעדות ארוחת בוקר בצפת שאתם חייבים להכיר. בין הסמטאות של העיר העתיקה ובמרכזי הקניות החדשים באזור מסתתרות מסעדות שמציעות ארוחות בוקר מהטובות בארץ. אנחנו הישראלים אוהבים מאוד את ארוחת הבוקר. עם השנים, ארוחת הבוקר הישראלית הקלאסית (ביצים, גבינות ולחם) הפכה עשירה, מגוונת ומיוחדת.

מה כדאי לאכול בבוקר?

ארוחת בוקר משביעה כוללת כמות מספקת של חלבון. מסעדות ארוחת בוקר בצפת משלבות בהתאם במגשי ארוחת הבוקר ביצים, גבינות עשירות בחלבון, ממרחי דגים, קטניות ודגנים מלאים. שימו לב שאתם צורכים מנת חלבון גדולה יחד עם ירקות ודגנים מלאים. ארוחת בוקר בריאה תבטיח תחושת שובע ל-4 שעות לפחות.

איפה כדאי לאכול ארוחת בוקר בצפת?

תכננו את לוח הזמנים שלכם נכון ויהיה לכם זמן להתפנק עם ארוחת בוקר טובה. מסעדות ארוחת בוקר בצפת מקבלות אורחים על בסיס הזמנות מראש ובמתכונת של מקום פנוי. כדאי לייצור קשר טלפוני עם המסעדה ולברר האם נדרשת הזמנה מראש. לא הספקתם לאכול היום ארוחת בוקר טובה במסעדה? בכל מרכז מבקרים תמצאו היום מזנון שמציע מאפים של בוקר וכריכים. השביעו את רעבונכם ובצעו את הסידורים הדרושים להבטחת ארוחת בוקר טובה ביותר המחרת.

מסעדות ארוחת בוקר בצפת ליד יקב כשר

אחת האטרקציות העיקריות של העיר צפת היא סיור ביקב יין עם דגש על יקב כשר, שבו מציעים יין איכותי וכשר למהדרין. הסיור ביקב כולל טעימות כך שכדאי להגיע אליו לאחר שאכלתם ארוחת בוקר מזינה. מסעדות ארוחת בוקר בצפת שממוקמות בקרבת יקב מאפשרות שילוב בין שני התענוגות. יש לכם הזדמנות ליהנות באותו המקום גם מארוחת בוקר טובה וגם מסיור ביקב עם טעימות. אל תשכחו לרכוש לעצמכם בקבוק של יין כשר מתוצרת כחול לבן.

אטרקציות בעיר צפת לזוגות

אחרי לא מעט נופשים משפחתיים עם הילדים בארץ ובחו"ל אתם זקוקים לחופשה זוגית שקטה. נופש זוגי הוא המפתח לזוגיות טובה וחזקה. כל זוג זקוק לחוויות וזיכרונות משותפים. קחו לעצמכם יום משלכם בצפון ותרכיבו אותו מפעילויות שאתם אוהבים. היום שלכם יתחיל בארוחת בוקר טובה בעיר צפת וימשיך אל סיור ביקב סמוך. סיור ביקב הוא אטרקציה שפחות מתאימה לילדים ומיועדת לקבל מבוגר עם דגש על זוגות. המשיכו את היום בטיול בעיר העתיקה או במרחבים הירוקים של הגליל.

מה כדאי לטעום בארוחות הבוקר של צפת?

בכל אזור קיימות כמה מסעדות מיוחדות שמציעות מנות שלא תמצאו במקומות אחרים. אל תפספסו את ההזדמנות לטעום מאכלים חדשים. הרשו לעצמכם לצאת מהקופסה ולחוות טעמים חדשים. כאן במסעדות של העיר צפת עשבי התיבול טריים, הגבינות בחלקן מיוצרות במקום והפירות נקטפים ישירות מהעץ. סיימו את הארוחה עם קינוח שוקולדי מושחת וכוס של יין למצב רוח טוב.

פעילויות ממולצות